Brány našej školy opäť otvorené

S radosťou Vám oznamujeme, že v zmysle rozhodnutia ministerstva školstva a v súlade s usmernením ÚVZ SR, spúšťame od pondelka 15.6.2020 vyučovanie vo všetkých odboroch našej Súkromnej ZUŠ pričom zdôrazňujeme, že nástup detí do školy je až do konca júna dobrovoľný.

 

Ďakujeme za ústretovosť, s akou ste prijali naše online vyučovanie a za pomoc, ktorú ste počas celého obdobia poskytovali Vašim deťom. Zaslúžia si ocenenie za to, že dokázali samostatne pracovať podľa zadaní svojich učiteľov a ani v izolácii sa neprestali venovať tomu, čo majú radi – umeniu smiley

 

Od pondelka 15.6. sa na všetky deti opäť tešíme v  našich výtvarných ateliéroch, tanečných sálach a hudobných učebniach.

Deti, ktoré ostávajú na domácom vzdelávaní, získavajú posledné 2 týždne na to, aby sa vrátili späť ku všetkým karanténnym zadaniam, zdokonalili ich alebo dopracovali tie, ktoré ešte nestihli.

 

Vyučovanie bude prebiehať s prísnymi hygienickými opatreniami:

  1. Žiak je pri vstupe do budovy povinný aplikovať dezinfekčný gél na ruky (dávkovač je namontovaný na stene pri vstupných dverách).
  2. V priestoroch školy musí mať žiak rúško, alebo iné prekrytie úst a nosa. Rúško môže zložiť len počas vyučovania.
  3. Do školy môže byť vpustený len ten žiak, ktorý predloží zákonným zástupcom podpísané príslušné vyhlásenie.

4.       Do školy nesmie vstúpiť žiak, ktorý bol pozitívne testovaný na koronavírus ani žiak, ktorý sa dostal do kontaktu s osobou pozitívne testovanou. Rovnako tak žiak, ktorému (alebo členovi jeho domácnosti) bola nariadená karanténa, alebo by v zmysle platného opatrenia UVZ SR mal byť v domácej izolácii. Do budovy nesmie vstúpiť ani žiak, ktorý aktuálne trpí prenosným infekčným ochorením.