Motivačná prednáška Pavla Baričáka

 

 

Strachy, vzťahy a sloboda

Autor úspešných kníh sa vo svojej prednáške zameria na vzťahy, neveru, žiarlenie, rozchod, strachy, prítomný okamih, sebaprijatie, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovu zameranú na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenie sa blokov a úzkostí z detstva a mnoho iného.

Hiraxove knihy, básne, cestopisy, romány nájdete - tu: www.hladohlas.sk

Kedy: 27. 2. 2019 o 18:00 hod.

Kde: Koncertná sála našej školy na Ul. Tranovského v Lipt. Mikuláši

Vstupné: 6,- € v predpredaji na stránke:

www.ticket-art.sk alebo na sekretariáte našej školy.

Na mieste: 9,- €

Tešíme sa na Vašu návštevu.